Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
23752
Řehořek František Sedlák
Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aukce se připravuje, produkt ještě není možné dražit.
Skvělý realisticky budovaný portrét muže. Starší muž je zabalený v kabátu a ve tváři má přísný výraz, autorovi se podařilo zachytit specifický charakter portrétovaného. Celé dílo je laděné do zemitých tónů, centrální kompozice vytváří harmonický dojem, dílo vyznívá jednoduše a čistě. Olej na plátně, rámováno, rozměry s rámem 59 x 63 cm, rozměry díla 42 x 47 cm. Signováno vpravo dole. Ze zadní strany je obraz děvčátka, viz foto.
Vstupte do naší galerie v Brně nebo v Praze
Patříme k největším prodejním galeriím obrazů, šperků, starožitností, uměleckých předmětů a současného umění v centru Brna a Prahy. Také pravidelně pořádáme aukce, pomocí kterých vám můžeme pomoct prodat cennosti za maximální částky.
dnes otevřeno Zavřeno

dnes otevřeno Zavřeno