Aukce starožitností, skla a sběratelských předmětů --- 24.8.2025 ve 20.00 h
22352
Secesní váza v montáži
Vyvolávací cena 2 500 Kč
Online aukce již proběhla.
Skvělá secesní váza s kovovou montáží. Matné sklo s kovovou zlacenou montáží vytváří harmonii, váza má typický půvab secese. Výška 21 cm, vnitřní průměr hrdla 6,5 cm, průměr podstavy 7 cm. Neznačeno.
Vstupte do naší galerie v Brně nebo v Praze
Patříme k největším prodejním galeriím obrazů, šperků, starožitností, uměleckých předmětů a současného umění v centru Brna a Prahy. Také pravidelně pořádáme aukce, pomocí kterých vám můžeme pomoct prodat cennosti za maximální částky.
dnes otevřeno Zavřeno

dnes otevřeno Zavřeno